Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=

Wybieramy Miss - Wielki Finał tuż-tuż

Wybieramy Miss - Wielki Finał tuż-tuż

Radomska Grupa Mediowa wraz z klubem LEMON zaprasza do udziału w wyborach na Klubową Miss Wakacji. W głosowaniu SMS mogą państwo wybrać Miss Publiczności. A gala z finałowym wyborem odbędzie się w klubie LEMON 15 sierpnia. Zapraszamy do poznania sylwetek kandydatek. Aby zagłosować na swoją faworytkę wystarczy wysłać SMS o treści missw.(numer kandydatki) na numer 7148. Głosowanie trwa do czwartku (13 sierpnia) do godziny 23.59! Nagrody w konkursie ufundowali m.in. Pop Gym Sport & Health Club, salon kosmetyczny YASUMI, który mieści się przy ul. Królowej Jadwigi 21 oraz salon fryzjerski Agnieszka.

Na zwyciężczynię plebiscytu, oprócz tytułu Miss Radomskiej Grupy Mediowej, czeka pakiet zabiegów SPA na twarz i ciało, ufundowany przez salon kosmetyczny YASUMI, który mieści się przy ul. Królowej Jadwigi 21 w Radomiu.


1. Dorota Rogalska (Więcej zdjęć TUTAJ)

Dorota jest studentką pedagogiki. Interesuje się sportem. Sama określa się mianem kobiety z charakterem. Nie obawia się trudnych zadań i odważnie stawia im czoło. Konsekwentnie dąży do celu, jest szczera i optymistycznie podchodzi do życia.
2. Wiktoria Ciężkowska (Więcej zdjęć TUTAJ)

Wiktoria ma 19 lat i uczy się angielskiego. Lubi dobrą zabawę i co tydzień możemy ją spotkać w Lemon Sound Gallery.


3. Karina Zięba (Więcej zdjęć TUTAJ)

Karina ma 19 lat. W zeszłym roku skończyła szkołę średnią. Uwielbia tańczyć i jak sama przyznaje to jej największa życiowa pasja. Interesuje się modą.


4. Małgosia Jurek (Więcej zdjęć TUTAJ)

Gosia ma 23 lata. Jej życiową pasją jest gastronomia, która rozwija w pracy zawodowej. W wolnym czasie zajmuje się modelingiem oraz statystowaniem.


5. Magdalena Myćka (Więcej zdjęć TUTAJ)

Magda w ostatnich latach pracowała jako tancerka w krakowskich klubach. Interesuje się modą i fotografią. Jest zawsze uśmiechnięta i pasjonuje się zdrowym trybem życia. Na stałe mieszka w Krakowie, ale zawsze chciał odwiedzić Radom.
6. Paulina Mączka (Więcej zdjęć TUTAJ)

Paulina ma 22 lata. Mieszka w Dąbrowie Górniczej. Interesuje się sportem. Najbardziej lubi bieganie, jazdę na rolkach oraz ćwiczenia w domowym zaciszu.

7. Klaudia Kocon (Więcej zdjęć TUTAJ)

Klaudia ma 19 lat. Mieszka pod Białobrzegami. Interesuje się modelingiem i fotografią. Lubi jeździć na rolkach i dbać o kondycję. W wolnych chwilach rysuje i spotyka się z przyjaciółmi.

8. Paulina Kuleta (Więcej zdjęć TUTAJ)

Paulina od września będzie chodzić do klasy maturalnej. Marzy o karierze modelki. Interesuje się sportem. W wolnych chwilach lubi pływać. Chętnie nawiązuje nowe znajomości, bo uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi.

9. Martyna Jasińska (Więcej zdjęć TUTAJ)

Martyna ma 19 lat. Chce rozpocząć studia na kierunku dietetyka. Prowadzi zdrowy tryb życia i od dwóch lat regularnie ćwiczy. Jej pasją jest taniec, a w dodatku ukończyła kurs wizażu. W tym roku chce otworzyć bloga, na którym będzie łączyć wszystkie swoje pasje.
10. Marta Kokocińska (Więcej zdjęć TUTAJ)

Marta to bardzo pozytywna i energiczna osoba. Jak sama się określa korzysta z życia na maksa. Uwielbia tańczyć, podróżować i chodzić na imprezy. 


11. Beata Suszyńska (Więcej zdjęć TUTAJ)

Beata ma 21 lat. Jest studentka towaroznawstwa. Interesuje się grafiką komputerową oraz muzyką. Kocha zwierzęta i dobrą kuchnie wegetariańskąPGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=

#WieszPierwszy

Najnowsze wiadomości

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Najczęściej czytane

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Polecamy