Lepsze warunki pracy w MOPS-ie

Lepsze warunki pracy w MOPS-ie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Miejski Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności oraz dwa Zespoły Pracy Socjalnej przeniosą się wkrótce do nowej siedziby. Urząd Miejski ogłosił przetarg na remont i adaptację budynku biurowego przy ulicy Limanowskiego 75 na statutową działalność Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.


Zakres planowanych prac obejmuje roboty ogólnobudowlane, wymianę drzwi i okien, modernizację węzła cieplnego oraz roboty instalacyjne. Zwycięzca przetargu będzie miał na wykonanie wszystkich prac 2 miesiące. Inwestycja zostanie dofinansowana z budżetu wojewody kwotą 150 tysięcy złotych.

Po zakończeniu remontu, do nowego budynku przeniesie się Miejski Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności, który obecnie mieści się przy ulicy Wyścigowej. Z kolei jego miejsce zajmie Zespół Pracy Socjalnej nr 7, który obecn

ie wynajmuje pomieszczenia przy ulicy Radostowskiej. Na Limanowskiego przeniosą się także Zespoły Pracy Socjalnej nr 4 i 10 mieszczące się w budynku przychodni przy ulicy Krasickiego.  Pisaliśmy o tym TUTAJ


– Jestem przekonana, że planowane zmiany zdecydowanie poprawią warunki pracy pracowników MOPS-u i usprawnią obsługę interesantów – mówi wiceprezydent Anna Maria Białkowska.

Źródło:UM fot. cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy