Uniwersytet wciąż bez wygranej w lidze

Szczypiorniści KS Uniwersytet Radom ponieśli trzecią porażkę w rozgrywkach drugiej ligi. Tym razem przegrali na wyjeździe z UMKS Trójka Ostrołęka 29:33.

Po pięciu minutach gry był remis 2:2. Kilka chwil później radomianie odskoczyli na trzy bramki (4:7). Po kwadransie gry miejscowi wyrównali stan gry (11:11). Po bramce Rafała Niećko było 15:15, a do końca pierwszej połowy zostało wtedy osiem minut. W końcówce Trójka odskoczyła na cztery gole i z taką przewagą zakończyła pierwszą część gry.

Po bramce Marcina Dryji przyjezdni zmniejszyli nieco stratę (23:21), ale tylko na chwilę. Gospodarze utrzymywali bezpieczny dystans. Siedem minut przed końcem Artur Choroszewski trafił na 30:26. Radomianie nie zdołali już zniwelować tej straty i przegrali trzeci mecz w tym sezonie.

UMKS Trójka Ostrołęka - KS Uniwersytet Radom 33:29 (21:17)