Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Orzeł Wierzbica przegrał z Wieluniem. VIDEO

Orzeł Wierzbica przegrał z Wieluniem. VIDEO
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Orzeł Wierzbica w 4 kolejce III ligi Łódzko-Mazowieckiej podejmował na własnym boisku zespół WKS Wieluń. Goście okazali się zdecydowanie lepsi od podopiecznych Jarosława Czupryna i wygrali wysoko bo aż 5:1.

Bramkę honorową dla Orła Wierzbica strzelił w 90 minucie meczu Maciej Lesisz.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Orzeł Wierzbica - WKS Wieluń 1:5 (0:4)

Maciej Lesisz 90' - Mohamed Donzo 4' 11', Szymon Piotrowski 40' 43', Damian Dwornik 60'


PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+






1Sokół Aleksandrów Ł.41211-34-0-02-0-02-0-0
2Legionovia Legionowo41212-64-0-03-0-01-0-0
3Ursus Warszawa41010-63-1-02-0-01-1-0
4Broń Radom4913-43-0-11-0-02-0-1
5Start Otwock478-52-1-11-0-01-1-1
6Lechia Tomaszów Mazow.477-52-1-11-1-01-0-1
7Pogoń Grodzisk Mazow.478-72-1-12-0-10-1-0
8Omega Kleszczów475-42-1-11-1-01-0-1
9Mazur Karczew463-42-0-21-0-11-0-1
10MKS Kutno445-61-1-21-1-10-0-1
11GKP Targówek444-101-1-20-1-21-0-0
12WKS Wieluń438-91-0-30-0-21-0-1
13Zawisza Rzgów414-70-1-30-1-10-0-2
14Włókniarz Zelów413-70-1-30-0-10-1-2
15Warta Sieradz413-90-1-30-0-10-1-2
16Orzeł Wierzbica402-140-0-40-0-20-0-2





















































































































J P

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Ostatnio komentowane

Zamanifestują przeciw bezprawiu i wykorzystywaniu pandemii

~ Do tych, którzy radzą innym pracę bez maseczki na zakaźnym. Zauważcie, że 1. covid 19 to nie jest jedyna choroba zakaźna. 2. Śmiertelność spada pomimo braku dostępu do lekarzy. 3. Ewentualna szczepionka nie załatwi sprawy wirusów i ich mutacji. (prędzej zaszkodzi osobom szczepionym). 4. W Szwecji gdzie robi się znacznie więcej testów (które i tak są mało wiarygodne) i nie ma praktycznie żadnych obostrzeń oprócz dużych zgromadzeń, liczba wykrywanych przypadków spadła drastycznie chociaż na początku plandemii była wyższa. 5. W szkołach dzieci nie noszą maseczek i nie zachowują dystansu, a mimo to jest tylko około 1500 chorych przeważnie bezobjawowo. 6. Na początku plandemii wirus był aktywny np na tworzywie sztucznym przez chyba 10 dni (co potwierdzały badania "naukowców" z różnych państw, a na innych powierzchniach odpowiednio mniej. Nagle kilka tygodni później okazało się, że jednak nie. Nie ma potrzeby dezynfekcji żywności, która jest przeważnie pakowana w opakowania z tworzyw sztucznych lub po prostu bez opakowań. 7. Jak Was zmusi sanepid do kwarantanny to porozmawiajcie z panią, która do Was zadzwoni. To ona zwykła urzędniczka decyduje o Waszym losie na podstawie tego co jej powiecie, a przy okazji kogo wkopiecie w tą miłą izolacje. Nie przekonam wierzących w pandemię i zaraźliwość wirusa sars-coV-2 ale miło było się wypowiedziec. Dużo zdrowia życzę

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy