SPECJALISTA DS. KLIMATYZACJI

Zakończenie: 2020-01-01 10:55

Radom

Typ umowy

Umowa o pracę

Branża

Specjaliści i technicy

Zadania:

  • Bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych;
  • Montaże, uruchomienia i serwis  jednostek klimatyzacyjnych;
  • Konserwacja i serwis urządzeń i systemów wentylacyjnych;
  • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii;
  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych.

Wymagania:

  • Znajomość budowy i doświadczenie w obsłudze, montażu i serwisie systemów i urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych;
  • Znajomość budowy i doświadczenie w obsłudze i serwisie systemów i urządzeń wentylacyjnych
  • Wykształcenie techniczne- średnie lub zawodowe- w jednej z dziedzin: elektryka, obsługa systemów ;wentylacji, kanalizacji i chłodnictwa, automatyka, mechanika, hydraulika;
  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP grup: 1 i 2 w zakresie eksploatacji;
  • Świadectwo kwalifikacyjne F-gaz;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę – u nas to podstawa;
  • Atrakcyjny system wynagradzania;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego;
  • Atrakcyjne benefity (prywatna opieka medyczna wraz z pakietem stomatologiczny, NNW, polisa na życie, karta MultiSport, dofinansowanie do wakacji, bony świąteczne);
  • Praca w godzinach od 7:30 - 15:30 (od poniedziałku do piątku);
  • Możliwość dojazdu z innym pracownikiem;
  • Pracę w nowoczesnym środowisku technicznym.

58 odwiedzin