operator frezarek CNC

Zakończenie: 2019-10-11 12:25

Radom

Typ umowy

Umowa o pracę

Branża

Produkcja

W związku z rozwojem firmy posiadamy nowe miejsca pracy na stanowisku operator frezarki CNC, oferujemy możliwość nawiązania współpracy w prestiżowym zakładzie z branży metalowej na terenie Zwolenia

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie 2 zmianowym
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • bardzo dobre warunki pracy

zadania

  • obsługa i programowanie frezarki CNC
  • dobór odpowiednich narzędzi i paramentów w procesie obróbczym
  • kontrola jakości wytwarzanego produktu
  • wykonywanie pomiarów przy użyciu narzędzi pomiarowych

oczekujemy

  • dobrej znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność pracy na frezarce CNC
  • umiejętność obsługi urządzeń kontrolno-pomiarowych, suwmiarka

można aplikować na link: https://randstadpl.traffit.com/public/form/a/dllwMUpHND0=

Kontakt : Agnieszka Zawisza - 603 308 009, 48 679 48 03

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

75 odwiedzin

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/www/vhosts/cozadzien.pl/httpdocs/app/model/Meta.php on line 187