Zakończenie: 2019-06-14 15:16

Radom

Typ umowy

Umowa o pracę

Branża

Produkcja

Firma produkcyjna, posiadająca stabilną pozycję na rynku poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

KROJCZY

Miejsce pracy: Radom

Obowiązki:

- Pobieranie materiału z magazynu, przygotowanie materiału,

- Dobór koloru materiału zgodnie ze zleceniem produkcyjnym,

- Krojenie materiału zgodnie ze zleceniem produkcyjnym,

- Metkowanie wykrojów,

- Sprawdzanie rozmiarów,

Wymagania:

- doświadczenie w pracy jako krojczy lub pomoc krojczego,

- umiejętność obsługi ręcznych narzędzi krawieckich typu nożyczki, noże krawieckie.

- dokładność, cierpliwość, zaangażowanie,

- duża motywacja do pracy.

 Oferujemy:

-stałą pracę w oparciu o umowę o pracę,

-jednozmianową pracę od poniedziałku do piątku.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie swojego CV na adres hr@crl.pl

 Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami/kami.

 Dziękujemy za przesłanie aplikacji.

Administratorem danych osobowych jest CRL Sp. z o. o. z siedzibą Radomiu, ul. Racławicka 8/10, 26-600 Radom, KRS 732 - pokaż numer telefonu - 5, Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy, NIP: 948 - pokaż numer telefonu - 8, kapitał zakładowy: 286 - pokaż numer telefonu - ,00 zł. Dane osobowe określone: a) w art. 22(1) 1 kodeksu pracy będą przetwarzane w celu: realizacji procesu rekrutacji b) jeżeli Kandydat wyrazi dobrowolną zgodę lub przekaże dodatkowe informacje, dane osobowe będą przetwarzane także: w zakresie wizerunku lub innych dodatkowych danych, lub w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (W przypadku chęci udziału prosimy o dopisanie dobrowolnej zgody: „Wyrażam zgodę na udział w rekrutacjach przyszłych prowadzonych przez CRL Sp. z o. o.”) Pomimo wyrażenia którejkolwiek z wyżej wskazanych zgód, Kandydatowi przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano uprzednio. Zgodę można cofnąć poprzez przekazanie informacji za pośrednictwem portalu cozadzień.pl. Podanie danych osobowych, o których mowa w lit. a) powyżej jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie danych i wyrażenie zgód, o których mowa w lit. b) powyżej jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji. Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres do 3 miesięcy, a dane przetwarzane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje przez okres do 2 lat. W razie cofnięcia zgody dane te zostaną niezwłocznie usunięte. Przewidywane kategorie odbiorców danych: pracownicy działu HR oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu, dostawcy usług służących rekrutacji. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Puodo).

66 odwiedzin

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/www/vhosts/cozadzien.pl/httpdocs/app/model/Meta.php on line 187