Monter szaf wrzutowych

Zakończenie: 2020-01-16 10:49

 CRL Sp. z o. o. jest wiodącą̨ firmą na rynku usług związanych z wynajmem i serwisem odzieży roboczej, ochronnej i szaf odzieżowych. W zachowaniu najwyższego poziomu oferowanych usług dbają najlepsi w swoich obszarach pracownicy wykorzystujący innowacyjne technologie oraz nowoczesny park maszynowy.

 Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

MONTER SZAF WRZUTOWYCH

 Miejsce pracy: Radom, Zwoleń

 Obowiązki:

  • montaż szaf wrzutowych wg instrukcji w zakresie mechaniki i elektryki,
  • instalacja elektronicznych szaf wrzutowych u klientów na terenie Polski,
  • współpraca z działem zakupów w zakresie zapewnienia dostępności sprzętów, materiałów, narzędzi niezbędnych do budowy szaf,
  • nadzór nad działającymi szafami wrzutowymi,
  • wykonywaniem serwisów planowych oraz awaryjnych,
  • wykonanie i aktualizacja instrukcji montażowych i serwisowych szaf,
  • przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych z zakresu obsługi szaf wrzutowych,
  • prowadzenie dokumentacji z przebiegu wykonywanych prac.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na jednym z kierunków: elektronika, elektryka,
  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe,
  • umiejętność montażu konstrukcji w oparciu o instrukcje,
  • zdolności manualne,
  • odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie,
  • nastawienie na realizację celów,
  • dbałość o szczegóły oraz wysoki poziom dokładności,
  • umiejętność planowania i ustalania priorytetów,
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość języka programowania Python.

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • premie kwartalne za realizacje celów,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • udział w innowacyjnych projektach,
  • narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków,
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • jednozmianową pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie swojego CV w formacie PDF na adres: hr@crl.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami/- kami.

Wszystkim Kandydatom/kom dziękujemy za przesłane aplikacje.

Administratorem danych osobowych jest CRL Sp. z o. o. z siedzibą Radomiu, ul. Racławicka 8/10, 26-600 Radom. Dane osobowe określone: a) w art. 22(1) 1 kodeksu pracy będą przetwarzane w celu: realizacji procesu rekrutacji b) jeżeli Kandydat wyrazi dobrowolną zgodę lub przekaże dodatkowe informacje, dane osobowe będą przetwarzane także: w zakresie wizerunku lub innych dodatkowych danych, lub w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. W przypadku chęci udziału prosimy o dopisanie dobrowolnej zgody: „Wyrażam zgodę na udział w rekrutacjach przyszłych prowadzonych przez CRL Sp. z o. o.”) Pomimo wyrażenia którejkolwiek z wyżej wskazanych zgód, Kandydatowi przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano uprzednio. Zgodę można cofnąć poprzez przekazanie informacji na adres dane.osobowe@crl.pl Podanie danych osobowych, o których mowa w lit. a) powyżej jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie danych i wyrażenie zgód, o których mowa w lit. b) powyżej jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji. Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres do 3 miesięcy, a dane przetwarzane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje przez okres do 2 lat. W razie cofnięcia zgody dane te zostaną niezwłocznie usunięte. Przewidywane kategorie odbiorców danych: pracownicy działu HR oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu, dostawcy usług służących rekrutacji. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Puodo).

194 odwiedzin