Nocny Maraton z Sagą Zmierzch w kinie Helios!

Nocny Maraton z Sagą Zmierzch w kinie Helios!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Kolejny NMF został przygotowany w odpowiedzi na prośby uczestników tego cyklu. Tym razem kino Helios zabierze swoich widzów do niezwykłego, przenikającego się świata wampirów i ludzi, do świata, w którym kwitnie niecodzienna miłość Belli Swan (w tej roli Kristen Stewart) i wampira Edwarda Cullena (Robert Pattison).

Widzowie obejrzą aż pięć pełnometrażowych filmów, które będą gratką nie tylko dla fanów serii!

W ciągu 11 godzin zostaną wyemitowane wszystkie części filmowej sagi: „Zmierzch”, “Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu”, “Saga Zmierzch: Zaćmienie”, “Saga Zmierzch: Przed świtem cz. 1” oraz “Saga Zmierzch: Przed świtem cz. 2”

Do każdego biletu na Nocne Maratony Filmowe w kasie kina dołączony będzie specjalny kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon obowiązuje tylko w czasie NMF.

Bilety na lipcowy NMF są już w sprzedaży, zakupu można dokonać w kasach kin oraz na stronie www.helios.pl. Ponadto widzów, którzy kupią bilet do piątku, 18 lipca obowiązuje specjalna cena promocyjna!


Szczegółowe informacje dotyczące cyklu Nocne Maratony Filmowe można znaleźć na stronie internetowej www.helios.pl w zakładce Projekty Specjalne oraz w serwisie Facebook pod adresem: www.facebook.com/NocneMaratonyFilmowe.

Źrodło: Helios

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy