Paweł Młynarczyk na podium

To druga edycja tego konkursu, w zeszłym roku Radomianin zajął w tych zawodach I miejsce. Przypomnijmy, że Paweł do tej pory zdobył kilka znaczących tytułów. W 2008 roku wziął udział w zawodach w fitnessie gimnastycznym, w którym wywalczył II miejsce. Dwa lata później wziął udział w konkursie Fit Look Models zdobywając I miejsce, natomiast w 2011 roku dotarł do finału tych zawodów.

Mistrzostwa Polski Chippendales odbyły się w minioną sobotę we Wrocławiu. Umiejętności taneczne zawodników, oceniały: Mandaryna, Maja Frykowska oraz Michał Kowalski z grupy Men of the Night, a także jedna z kobiet przybyłych na zawody. Natomiast imprezę poprowadził Krzysztof Skiba. Paweł Młynarczyk wystąpił w zawodach pośród 10 tancerzy erotycznych w takich kategoriach, jak: taniec w mundurze, garniturze, taniec z rekwizytem oraz freestyle. Pierwsze miejsce zajął  Bartek "Andy" Skalski ze Szczecina.