Agnieszka Fitkau-Perepeczko z młodszym o 41 lat facetem

Agnieszka Fitkau-Perepeczko z młodszym o 41 lat facetem
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

AGNIESZKA FITKAU-PEREPECZKO Z MŁODSZYM O 41 LAT FACETEM

Mało kto Ją znał jeszcze kilkanaście lat temu. Głównie Agnieszkę Fitkau – Perepeczko rozpoznawano jako żonę Marka Perepeczko (Janosika). Stała się popularna dzięki roli Simony w serialu „M jak Makabra”, zwanym również w niektórych kręgach jako „M jak Miłość”. Mimo tego, że drugą Modrzejewską  nigdy nie była, to publika Ją naprawdę kochała.

Po śmierci Męża występowała, pisała, promowała własną książkę i … nadal skandalizowała, jak to Simona. I tak już Agnieszce Fitkau – Perepeczko zostało. Niedawno tabloidy obiegła informacja o tym, że mając 72 lata związała się z 31-latkiem. Różnica 41 lat nie jest jednak jakimkolwiek problemem dla Pary – do tego stopnia, że nowy przyjaciel stał się również i menadżerem „Simony”, choć na powrót Simony do serialu chyba już nie mamy co liczyć…

Kilka dni temu na antenie radiowej wyemitowana została rozmowa, w której Fitkau – Perepeczko w naturalny (czyli ostrawy) dla siebie sposób opowiada o zmianach w swoim życiu:

- Mówię kobietom, że trzeba wykorzystać życie będące wspaniałym spektaklem. My możemy być jego reżyserami. Myślę, że jestem kobietą soczystą, na poziomie, moje szare komórki dobrze pracują i uważam, że niczego złego nie robię. (…)

Czy byłoby w tym coś złego? Dlaczego starszy mężczyzna może spotykać się z o wiele młodszymi kobietami, a gdy to kobieta ma o młodszego partnera, to jest to uznawane za skandal? 

Brawo!

(BONO), fot. Wikipedia

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy