Pierwsza porażka Broni

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

W środowy wieczór na stadionie przy ul. Narutowicza spotkały się dwa niepokonane zespoły. Dodatkowo obie ekipy miały ze sobą niewyrównane porachunki za zeszły sezon. A to zwiastowało duże emocje.

Od pierwszego gwizdka sędziego oba zespoły postawiły na atak. Z początkowej wymiany ciosów lepiej wyszli goście, którzy w 16. minucie otworzyli wynik pojedynku po bramce byłego snajpera Radomiaka Przemysław Śliwiński. Broń jeszcze przed przerwą odrobiła straty, a na listę strzelców wpisał się Adam Imiela.

W drugiej połowie gra jeszcze bardziej nabrała kolorów i kibice mogli obejrzeć kolejne cztery bramki. Strzelanie w drugiej części spotkania rozpoczął Patryk Czarnota. Broń starała się doprowadzić do remisu, ale wtedy Pawła Młodzińskiego pokonał Cezary Zieliński. Trzy minuty później kontaktowego gola zdobył Imiela. W samej końcówce Broń postawiła wszystko na jedną kartę, ale zamiast doprowadzić do remisu, straciła gola na 2:4. Zespół z Plant został pogrążony przez Bartłomieja Włodarczyka.

Broń Radom - Oskar Przysucha

Po czwartej kolejce Broń z dorobkiem pięciu punktów zajmuje ósme miejsce w tabeli. Oskar z 10 „oczkami” na koncie jest czwarty. Liderem zestawienia jest Pilica Białobrzegi. W piątej serii gier Broń zmierzy się na wyjeździe z niepokonaną Spartą Jazgarzew, a Oskar zagra u siebie z LKS-em Jedlińsk. Oba spotkania zostaną rozegrane w ten weekend.

Broń Radom – Oskar Przysucha 2:4

Bramki: Imiela 32’ i 86’ - Śliwiński 16’, Czarnota 57’, Zieliński 83’, Włodarczyk 90’