Broń zaczyna sezon w Działoszynie

Broń zaczyna sezon w Działoszynie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Ekipa z Plant podczas letniego okresu przygotowawczego została niemal całkowicie odmieniona - z klubem pożegnało się aż 10 graczy, pisaliśmy o tym TUTAJ. "Broniarze" zamierzają powalczyć nawet o awans, choć sam sztab szkoleniowy przyznaje, że dyspozycja zespołu w nadchodzącym sezonie jest zagadką. Mecze kontrolne (3 zwycięstwa, 3 remisy i 1 porażka - przyp.) nie dają pełnego obrazu gry, gdyż testowanych było wielu nowych zawodników.

Również o rywalu radomian nie wiemy zbyt dużo. Warta Działoszyn obchodziła niedawno jubileusz 50-lecia istnienia, lecz nigdy dotąd nie grała na tym szczeblu rozgrywkowym. Latem do zespołu dołączyło kilku nowych zawodników.

- Do tej pory nie mieliśmy żadnej styczności z drużyną Warty. Nie wiemy, czego tak naprawdę spodziewać się po beniaminku. Znany jest nam natomiast 40-letni napastnik z Działoszyna, Krzysztof Kukulski, który ma za sobą występy w Ekstraklasie i z pewnością stanowi o sile zespołu. - powiedział nam trener Broni, Tomasz Dziubiński.

Już jutro przekonamy się, jak "nowa" Broń zaprezentuje się na trzecioligowych boiskach. Początek spotkania Warta Działoszyn - Broń Radom w sobotę (8 sierpnia) o godzinie 17:30.

KK / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy