PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Broń - Sokół 1:1. Kolejna "głupia" czerwona kartka

Broń - Sokół 1:1. Kolejna

Broń Radom - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1 (1:1)fot. A K

W sobotę (15 wrzesień) radomscy piłkarze gościli na Narutowicza drużynę Sokoła Aleksandrów Łódzki. Na boisku było dużo walki i po raz kolejny gracz Broni ujrzał czerwoną kartkę.

Początek spotkania to przewaga Broni. Swoje szanse mieli kolejno Bargieł, Kupiec i Budziński. Radomianie mieli przewagę do 20 minuty gry. Potem inicjatywę przejęli goście. W 28 minucie meczu Michał Łągiewczyk z Sokoła zdecydował się na uderzenie z około 25 metra od bramki Broni. Piłka zdążył po drodze odbić się od pleców Daniela Złocha i przelobowała bezradnego Pawła Młodzińskiego. Zrobiło się 1:0 dla gości.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

O tym, że w radomskiej Broni piłkarze są na boisku nieco nerwowi - słychać od kilku meczów. Chyba coś w tym jest bo radomianie po raz kolejny dostali bezpośrednio czerwony kartonik, a konkretnie Nohem. Za co? No właśnie ... za swoją głupotę - po sprzeczce i przepychance z Łągiewczykiem. Czarnoskóry piłkarz Broni, podszedł do rywalai zamarkował uderzenie "z główki" w jego twarz. Piłkarz Sokoła co prawda nie oberwał, ale wszystko widział sędzia, który wyrzucił Nigeryjczyka z boiska.

Broń od 37 minuty grała w osłabieniu. Mimo to jeszcze przed przerwą Broń strzeliła wyrównującą bramkę. Rezultat na 1:1 ustalił Wojciech Kupiec, którzy w 45 minucie, strzelił gola z rzutu karnego. No właśnie z karnego, który został podyktowany w nieco dziwny sposób. Oczywiście sędzia miał rację bo piłkę ręką w polu karnym zagrał zawodnik Sokoła, ale najpierw ręką zdecydowanie sobie pomógł zawodnik Broni - Kupiec. Goście głośno protestowali, a najgłośniej Daros, który został napomniany żółtą kartką.

Nie mniej jednak arbiter był bardzo blisko akcji i zdecydował się na podyktowanie "jedenastki" dla Broni. Piłkarze obydwu drużyn zeszli więc do szatni przy remisie 1:1.

Po zmianie stron Sokół przeprowadził szturm na bramkę Pawła Młodzińskiego. Goście atakowali raz za razem. W 55 minucie gry zółtą kartkę obejrzał Przemysław Ziółkowski. W 57 minucie "żółtko" powędrowało na konto Broni (Siwak). W 77 minucie nieco przebudził się Ciupiński, a Broń zaczęła stwarzać sobie kolejne dogodne sytuacje. Artur Kupiec wprowadził na boisko młodych graczy: Chrzanowski, Barankiewicz, Bartosiak, którzy spisali się naprawdę dobrze. Stwarzali sytuacje, oddali kilka strzałów i jak na młodzieżowców przystało gonili "do upadłego" za każdą straconą piłką.

Jednak Sokół nie zamierzał remisować tego spotkania, a w 80 minucie zawodnik Sokoła - Daros, oddał fantastyczne uderzenie z 30 metra od bramki Broni. Piłka odbiła się jednak od poprzeczki, a gospodarze mogli mówić o sporym szczęściu. Ostatecznie mecz okazał się nierozstrzygnięty, a rezultat 1:1 podzielił obie ekipy punktami.

Broń Radom - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1 (1:1)

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Bramki: W. Kupiec 44 (karny) - Złoch (samobójcza) po strzale Łągiewczyka 28'

Broń: Młodziński - Noheem, Bargieł Kupiec, Budziński, Chudziński (66. Chrzanowski), Menert, Siwak (71. Barankiewicz), Złoch, Kowalczyk, Ciupiński (89. Bartosiak).

Sokół: Dębowski - Golański, Ziółkowski, Woźniczak (65. Osowski), Gajewski, Ceglarz, Knera (75. Oborowski), Pabjańczyk, Daros (84. Bierzyński), Łągiewczyk (90. Gostyński), Antosik

J P

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Ostatnio komentowane

Zamanifestują przeciw bezprawiu i wykorzystywaniu pandemii

~ Do tych, którzy radzą innym pracę bez maseczki na zakaźnym. Zauważcie, że 1. covid 19 to nie jest jedyna choroba zakaźna. 2. Śmiertelność spada pomimo braku dostępu do lekarzy. 3. Ewentualna szczepionka nie załatwi sprawy wirusów i ich mutacji. (prędzej zaszkodzi osobom szczepionym). 4. W Szwecji gdzie robi się znacznie więcej testów (które i tak są mało wiarygodne) i nie ma praktycznie żadnych obostrzeń oprócz dużych zgromadzeń, liczba wykrywanych przypadków spadła drastycznie chociaż na początku plandemii była wyższa. 5. W szkołach dzieci nie noszą maseczek i nie zachowują dystansu, a mimo to jest tylko około 1500 chorych przeważnie bezobjawowo. 6. Na początku plandemii wirus był aktywny np na tworzywie sztucznym przez chyba 10 dni (co potwierdzały badania "naukowców" z różnych państw, a na innych powierzchniach odpowiednio mniej. Nagle kilka tygodni później okazało się, że jednak nie. Nie ma potrzeby dezynfekcji żywności, która jest przeważnie pakowana w opakowania z tworzyw sztucznych lub po prostu bez opakowań. 7. Jak Was zmusi sanepid do kwarantanny to porozmawiajcie z panią, która do Was zadzwoni. To ona zwykła urzędniczka decyduje o Waszym losie na podstawie tego co jej powiecie, a przy okazji kogo wkopiecie w tą miłą izolacje. Nie przekonam wierzących w pandemię i zaraźliwość wirusa sars-coV-2 ale miło było się wypowiedziec. Dużo zdrowia życzę