Broń Radom - Warta Działoszyn 2:2 (zapis relacji)

Broń Radom - Warta Działoszyn 2:2
Bramki: 51' Czarnecki, 87' Kimura - 38' Stasiak, 43' Cukiernik

KONIEC MECZU
90+4 zmasowane ataki Broniarzy bezskuteczne
90'  Bojek zatrzymuje kontrę gości
89' Dziubiński bezpośrednio z wolnego, doskonale reaguje golkiper
88' Piotr Kurpiewski ukarany drugim kartonikiem. Warta kończy mecz w 9
87'  GOL DLA BRONI! Napór piłkarzy opłacił się. Kimura ładnym strzałem z kilku metrów pokonał Andrzeja Cieślaka
82' wszyscy piłkarze Warty stanęli w bramce po wolnym. Piłka wpadła w tłum i została wybita
81'  Stolarczyk za Marchewkę
80' żółta kartka za faul przy polu karnym dla Majchrowskiego
78' po rogu groźnie, piąstkuje bramkarz z linii bramkowej. Goście zamknięci na własnej połowie, ale nic z tego nie wynika
75'  w miejsce Bouchniby Sałek, wcześniej u gości Nagielski za Cukiernika
71' poziom meczu dramatycznie niski, trudno spokojnie oglądać takie "widowisko"
67' Wicik mocno zza pola karnego, piąstkuje bramkarz. Chwilę później po ziemi z ostrego kąta Bouchniba, również prosto w ręce golkipera
65'  Cukiernik za dyskusje
64' Stasiak przebiegł kilkadziesiąt metrów z piłką, ośmieszył obrońców Broni i zatrzymali go dopiero na linii 16-tki
62' dużo chaosu w polu karnym Warty, rożny... nic z tego
57' nic się nie dzieje na stadionie przy Narutowicza...
51'  GOL DLA BRONI! Raz jeszcze zamieszanie w polu karnym przyjezdnych. Po rzucie wolnym strzela po ziemi Kamil Czarnecki.
49'  druga żółta kartka dla Krystiana Stolarczyka. Broń gra w przewadze
47'  żółta kartka dla Stolarczyka
46' pierwsza akcja gości zakończona strzałem
45' Przemek Wicik i Michał Bojek za Patryka Jakubczyka i Piotra Dobosza
II POŁOWA

KONIEC I POŁOWY

45' Kibice Broni zaczęli opuszczać stadion po drugim golu dla gości. Również najwierniejsi fani wyrazili swoje niezadowolenie w bardzo dosadny sposób...
43'  GOL DLA WARTY! Dominik Cukiernik strzałem z linii pola karnego po raz drugi pokonuje Młodzińskiego... Broń 0 Warta 2
41' Podanie Ligienzy do nikogo... piłka na aucie
37'  GOL DLA WARTY! Michał Stasiak pewnie w prawy róg bramki, rzucił się w drugą stronę Młodziński.
37' Karny. Zamieszanie w polu karnym po dobrym dośrodkowaniu gości, jeden z obrońców Broni dotyka piłkę ręką...
34' piłka po zamieszeniu w polu karnym spada prosto pod nogi Dobosza na 10 metrze. Przymierzył na dalszy słupek, niecelnie
33' Patryk Jakubczyk szarżował prawym skrzydłem przy linii pola karnego. Dośrodkowanie zablokowane, rożny
30' Nowosielski faulowany obok pola karnego. Wolny nieskuteczny, ale piłka do niego wróciła. Próbował strzałem - zbyt lekko, po ziemi
30'  żółta kartka za faul Bartoszka na Nowosielskim
27' znalazł się teraz w polu karnym Dziubiński, podawał do Nowosielskiego, ale obrońca szybszy i tylko aut
25'  Kurpiewski ukarany żółtym kartonikiem
22' Stasiak dryblował do pola karnego, zakończył akcję strzałem, ale ten bardzo niecelny
21' Adrian Dziubiński bezpośrednio z wolnego na 20 metrze. Mocno, pewnie i minimalnie obok bramki
15' Broń ospale, Warta na razie prezentuje się lepiej od gospodarzy
10' radomianie próbują lewą stroną, ale nic z tego nie wychodzi
8' akcja Dziubińskiego, tylko rożny
5' Paweł Marchewka przedzierał się przez obronę radomian, bez efektów
3' wysoko zaczęli goście, Broń nieco zaskoczona

18:00  - zaczynamy 27. kolejkę w Radomiu!
17:57 - zespoły wychodzą na murawę
17:55 - dzisiejsze spotkanie poprowadzi sędzia z Warszawy, Kamil Chmielecki
17:50 - na relację z meczu III ligi grupy łódzko-mazowieckiej: Broń Radom - Warta Działoszyn prosto ze Stadionu Miejskiego zaprasza Karolina Kołtuniak