Broń Radom 2:0 Omega Kleszczów (Zapis relacji)

Broń Radom wygrała na własnym stadionie z Omegą Kleszczów 2:0 w meczu 26 kolejki III ligi. To trzecie zwycięstwo z rzędu podopiecznych trenera Tomasza Dziubińskiego.

Broń Radom              2:0             Omega Kleszczów
  5' Ciupiński
72' Sałek

Wyjściowe składy:
Broń: Młodziński - Rdzanek, Gorczyca, Kupiec, Pakos, Bargieł, Sałek, Siwak, Wicik, Ciupiński, Chrzanowski
Omega: Błażejewski - Słyścio, Kabziński, Słomian, Piotrowski, Czaplarski, Marciniak, Grzywiński, Ślęzak, Górski, Tomesz

Ławka rezerwowych - Broń: Domagała, Budziński, Noheem, Czarnecki, Leśniewski, Książek, Złoch
Ławka rezerwowych - Omega: Kępka, Ciemniewski, Michalczyk, Robaszek, Barański, Janeczek

90 + 3' koniec meczu - Broń wygrywa z Omegą 2:0!
90 + 2' mnożą się błędy gości, ale radomianie nie potrafią ich wykorzystać
90 + 2' zmiana w Broni - Budziński za Pakosa
90 + 1' ależ okazję zmarnowali gospodarze! Z kontrą wychodził Ciupiński, podał do Czarneckiego, ale ten zgubił piłkę
87' kolejna świetna sytuacja Ciupińskiego! Napastnik Broni trafia jednak dwukrotnie z pięciu metrów w golkipera Omegi...
86' goście przejęli nieco inicjatywę w ostatnich minutach
85' Dośrodkowanie z wolnego Robaszka, ale wprost w ręce Młodzińskiego
79' zmiana tym razem w zespole gospodarzy - Złoch za Rdzanka
79' z ostrego kąta uderzał Leśniewski, ale dobra interwencja golkipera
78' zmiana w ekipie Omegi - Ciemniewski za Słyścio
73' na boisku w ekipie gości pojawił się Barański
72' GOOOOL dla Broni! Leśniewski wyłożył piłkę Sałkowi w okolice szesnastego  metra, a ten ładnym uderzeniem pokonuje Błażejewskiego! Broń - Omega 2:0
70' głową próbował Sałek, ale niecelnie
69' kolejna szansa przed Ciupińskim. Bramkarz minął się z piłką w okolicach linii bocznej i napastnik gospodarzy miał tylko obrońcę, który wybił piłkę na korner
66' dośrodkowanie Rdzanka z prawego skrzydła. Główkował Ciupiński, ale uderzenie niecelne
61' z rzutu wolnego z około 25 metrów uderzał Ślęzak, ale wprost w Młodzińskiego
59' kolejna zmiana w Broni - Czarnecki za Chrzanowskiego
58' piłka z głębi pola w stronę bramki gości i dobra interwencja Błażejewskiego. Bramkarz Omegi wychodzi przed pole karne i wybija piłkę głową
56' Ciupiński na spalonym. Napastnik Broni ukarany jeszcze żółtą kartką za protesty
54' w dobrej sytuacji znalazł się Górski, ale mając przed sobą tylko Młodzińskiego przestrzelił
53' znakomita szansa dla Broni, uderza Bargieł głową z najbliższej odległości, ale zbyt lekko
50' niezły początek drugiej części gry w wykonaniu gospodarzy
46' zmiana w Broni - Leśniewski za Wicika, a w ekipie gości Robaszek za Czaplarskiego
46' rozpoczynają goście

45+2' sędzia kończy pierwszą połowę
45+1' Gorczyca uderza wysoko nad bramką
45' Górski po rykoszecie trafia w poprzeczkę! Chwilę później zawodnik Omegi staranował jednego z obrońców Broni i dostaje żółty kartonik
41' błąd defensywy Broni i dobrej sytuacji nie wykorzystał Piotrowski
40' Ślęzak uderzał z rzutu wolnego, ale zbyt lekko, piłka w zasadzie ledwo doleciała do Młodzińskiego
39' goście jak na razie bez dogodnej sytuacji strzeleckiej
38' Czaplarski ukarany żółtą kartką za dyskusje z arbitrem
36' Wicik z lewej strony po ziemi do Ciupińskiego, ale szybszy był bramkarz
30' rzut wolny dla Broni. Mocny strzał Kupca, ale interweniuje Błażejewski
29' radomianie mogli mieć dobrą okazję, ale Sałek nie zobaczył dobrze ustawionego z prawej strony boiska Rdzanka
27' Broń oddała nieco inicjatywę przyjezdnym
22' ależ fatalny błąd golkipera gości! Błażejewski podaje wręcz piłkę do Chrzanowskiego, który jednak nie wykorzystał znakomitej szansy na podwyższenie wyniku posyłając futbolówkę obok słupka
19' bramka dla Broni, ale sędzia jej nie uznaje! Według niego bramkarz Omegi był faulowany
18' Ciupiński wywalczył rzut rożny
17' wolny dla Omegi, ale strzał wprost w mur
16' kontratak gości i rzut rożny
14' Wicik dośrodkowywał z lewego skrzydła, ale żaden z jego kolegów nie zamknął akcji
13' Górski próbował podawać do Piotrowskiego, ale defensorzy Broni byli w tej sytuacji skuteczniejsi
10' Rdzanek z prawej strony pola karnego, ale nie trafił czysto w piłkę
8' jak na razie pierwsze minuty pod dyktando gospodarzy
5' GOOOL dla Broni! Chrzanowski m w polu karnyzgrywa głową do Ciupińskiego a ten strzałem po ziemi obok słupka pokonuje Błażejewskiego! Broń - Omega 1:0
3' Górski wychodził sam na sam z Młodzińskim, ale arbiter odgwizdał pozycję spaloną
1' Ciupiński na spalonym
0' rozpoczęli gospodarze

godz. 17:58 - Broń dzisiaj w jednolitych niebieskich strojach, natomiast Omega na czerwono-czarno
godz. 17:57 - trwa przywitanie obu ekip
godz. 17:51 - zawodnicy zakończyli rozgrzewkę i udali się do szatni
godz. 17:45 - na trybunach jak na razie dosłownie garstka kibiców
godz. 17:43 - ze stadionu przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu wita Michał Nowak