Broń Radom 0:1 Legia II Warszawa (zapis relacji)

W meczu 17 kolejki III ligi Broń Radom przegrała na własnym stadionie z rezerwami Legii Warszawa 0:1. To pierwsza porażka radomian u siebie w tym sezonie.

Broń Radom                       0:1              Legia II Warszawa
                                                                  78' Tomasiewicz

Broń: Wnukowski - Rdzanek, Gorczyca, Skórnicki, Noheem, Leśniewski, Sałek, Ankurowski, Chrzanowski (Bartosiak 81') Marczak, Ślifirczyk (Nogaj 61')
Legia II: Smyłek - Turzyniecki, Alan, Astiz (Suler 46'), Bogusławski, Kopczyński, Kalinkowski (Kochański 82'), Bartczak, Anczewski (Tomasiewicz 76'), Peu (Arak 61'), Mikita

Rezerwowi:
Broń: McMullen - Modzelewski, Bartosiak, Nogaj, Więcek, Krukowski
Legia II: Antolovic - Suler, Kochański, Tomasiewicz, Moneta, Arak, Augusto

90+4' KONIEC MECZU
90+4' dośrodkowanie Marczaka, uderzał głową Sałek, ale ponad poprzeczką
90+3' ostatnia szansa dla gospodarzy. Rzut wolny przy narożniku pola karnego
90+2' mocny strzał Tomasiewicza i kolejna dobra interwencja golkipera Broni
90+1' Arak (Legia)
90' kontratak gości zakończony strzałem Bartczaka, ale bez problemu łapie Wnukowski
89' z dystansu próbował Marczak, ale jego uderzenie było niecelne
88' Broń nie może przedostać się pod pole karne przeciwnika
85'  Tomasiewicz (Legia)
85' dobra interwencja bramkarza Broni na 15 metrze
82'  Kochański za Kalinkowskiego (Legia)
82'  Bartosiak za Chrzanowskiego (Broń)
81' Kolejna kontra gości, ale dwukrotnie bardzo dobrze interweniował Wnukowski chroniąc gospodarzy przed stragą gola
78' GOOL DLA LEGII! Znakomity kontratak rezerw mistrza Polski zakończony bramką wprowadzonego chwilę wcześniej Tomasiewicza! Broń - Legia II 0:1
77' rzut wolny dla gospodarzy przy linii bocznej. Dośrodkowanie Marczaka, piłkę strącił Sałek, ale goście wybijają z linii bramkowej
76' Tomasiewicz za Anczewskiego (Legia)
75' szansa dla Broni, ale Nogaj uprzedzony przez golkipera gości
74' Kalinkowski (Legia)
72' dogranie Bartczaka, ale Anczewski nie sięgnął futbolówki
71' na sektorze Broni zostały odpalone zostały właśnie race
70' brak sytuacji podbramkowych w ostatnich minutach
64'  Gorczyca (Broń)
63' świetne podanie z głębi pola od Marczaka do Leśniewskiego, ale z jego dośrodkowaniem poradzili sobie obrońcy
61' Nogaj za Ślifirczyka (Broń) i  Arak za Peu (Legia)
60' dobre podanie do Mikity, ten był sam na sam z Wnukowskim, ale nie ma gola
58' bardzo ładna akcja Legii zakończona minimalnie niecelnym strzałem Bartczaka
55' rzut wolny dla Legii z 25 metrów. Bogusławski uderza ponad bramką
52'  Rdzanek (Broń)
48' Bartczak trafia do siatki, ale sędzia odgwizdał spalonego
 rozpoczęła Legia
 Suler za Astiza (Legia)

45' Chrzanowski z dystansu, ale ponad bramką i sędzia kończy pierwszą połowę
43' Mikita z narożnika pola karnego, ale górą Wnukowski
39' dogranie z lewej strony Kopczyńskiego, ale żaden z piłkarzy rezerw mistrza Polski nie sięgnął piłki
38' Leśniewski prawym skrzydłem, minął obrońcę, ale centra była zbyt lekka
35' ładna akcja Legii. Dośrodkwoanie Anczewskiego wybite jednak przez defensorów Broni
29' strzał Marczaka z dystansu. Z problemami, ale wyłapuje Smyłek
29' kolejny stały fragment dla gospodarzy. Uderzenie Marczaka obok bramki
26' chwilę potem kontratak Legii, ale dobra interwencja Rdzanka w polu karnym
26' rzut wolny dla Broni na 35 metrze, ale z dośrodkowaniem Marczaka poradzili sobie goście
22' po raz kolejny groźny strzał Mikity. Wnukowski "wypluł" piłkę przed siebię, ale w porę udało się naprawić błąd
20' to Legia jak dotąd prowadzi grę, a miejscowi ograniczają się do kontrataków i rozbijania akcji przeciwnika
16' Peu zbiegł z lewego skrzydła do środka, oddał strzał i... piłka wylądowała na aucie
13' w pierwszych minutach inicjatywa zdecydowanie należy do gości
8' swoimi umiejętnościami technicznymi przy linii boocznej popisał się Peu i wywalczył korner
7' świetna sytuacja Anczewskiego, który z prawej strony mocno uderzył w stronę bramki, na szczęscie dla Broni minimalnie niecelnie
5' dośrodkowanie Marczaka z rzutu wolnego, ale jeden z zawodników Broni popełnia przewinienie w ofensywie
3' kolejne uderzenie Mikity, ale tym razem zbyt lekkie
1' pierwsza grożna akcja Legii. Z ostrego kąta strzelał Mikita, ale na rzut rożny wybił Wnukowski
rozpoczęła Broń

godz. 17:01 - w składzie Legii są m.in. Inaki Astiz czy Patryk Mikita z kadry pierwszego zespołu
godz. 17:01 - oba zespoły już na murawie! Broń na niebiesko, Legia na biało
godz. 16:59 - za kilka chwil początek spotkania Broni z rezerwami mistrza Polski! Oba zespoły wychodzą właśnie na murawę
godz. 16:54 - piłkarze Broni już zeszli do szatni, Legioniści jeszcze na murawie
godz. 16:52 - goście dojechali na stadion kilkanaście minut po godz. 16 i na rozgrzewkę wyszli praktycznie prosto z autokaru
godz. 16:51 - ze stadionu im. Marszałka Piłsudskiego wita Michał Nowak