Broń Radom 0:1 GKP Targówek (Zapis Relacji)

Po długiej przerwie zimowej Broń Radom wreszcie zainaugurowała rundę wiosenną III ligi. Rywalem podopiecznych trenera Konrada Główki był GKP Targówek. Jesienią radomianie pokonali rywali aż 6:1. Tym razem to goście okazali się lepsi i wygrali 1:0.

0:1

90`+3 - KONIEC MECZU Broń Radom - GKP Targówek 0:1
90`+2 - Broń w ataku, dobrze w defensywie gra Targówek
90`+1 - piłka wpada do bramki gości, ale sędzia dyktuje rzut wolny za faul na bramkarzu. Wciąż Broń przegrywa z zespołem ze stolicy
90` - Sieczko ostro fauluje Czarneckiego, sędzia pokazuje zawodnikowi gości żółtą kartkę, rzut wolny dla Broni
89` - zmiana w zespole gospodarzy, schodzi Gorczyca, wchodzi Siwak
88` - cały czas w ataku Targówek
84` - GOL!!! Najlepiej w polu karnym zachował się Duda, strzał z 10 metrów i bramka dla gości

83` - rzut wolny dla GKP
82` - Czarnecki uderza z 11 metrów, ale piłka wychodzi za boisko
79` - zmiana w GKP, schodzi Furman, wchodzi Sieczko
78` - rzut rożny dla Targówka, dośrodkowanie w pole karne, wybijają obrońcy Broni
75` - zmiana w Broni, schodzi Bargieł, wchodzi Wicik
74` - dobre podanie do Furmana, ale zawodnik gości był na spalonym
72` - druga zmiana w zespole gości, schodzi Kocak, wchodzi Łysik
70` - Jaiyesimi strzela zza pola karnego, minimalnie niecelnie
69` - najlepsza sytuacja Broni, piłka w zamieszaniu podbramkowym trafia do Gorczycy, w ostatniej chwili piłkę wybija Duda
68` - rzut wolny dla Broni
65` - rzut rożny dla Targówka
64` - zmiany również w Broni, schodzą Leśniewski i Chrzanowski, wchodzą Książek i Czarnecki
63` - zmiana w GKP, schodzi Figołek, wchodzi Ciurzyński
61` - Stańczyk uderza zza pola karnego, dobra interwencja Młodzińskiego
58` - Stańczyk faulowany w środku pola, rzut wolny dla GKP
55` - faulowany Chrzanowski, rzut wolny dla Broni, Budziński dośrodkowuje w pole karne, faul na bramkarzu gości, rzut wolny dla Targówka
51` - strata Ciupińskiego, od autu goście
47` - rzut karny dla Broni! Faulowany Ciupiński. A jednak nie! Sędzia główny po konsultacji z liniowym zmienia decyzję, od bramki zaczynają goście
46` - żółta kartka dla Mierzwińskiego
46` - zawodnicy powrócili na murawę po przerwie. Rozpoczyna Broń

45` + 1 - koniec pierwszej połowy meczu
44` - Figołek strzela z 20 metrów, ale piłka mija bramkę Młodzińskiego
43` - dużo niedokładności w poczynaniach jednej i drugiej drużyny
40` - rzut wolny dla Broni
39` - Kocak wrzuca piłkę w pole karne, dobra interwencja Młodzińskiego
37` - rzut wolny dla GKP Targówek, dośrodkowanie w pole karne, piłka wychodzi za linię końcową boiska, od bramki rozpocznie Młodziński
35` - rzut wolny dla Broni z lewej strony boiska, dośrodkowanie w pole karne, piłkę głową uderza Gorczyca, futbolówkę łapie Rudnicki
34` - rzut rożny dla Broni, dośrodkowanie w pole karne, wybijają obrońcy z Warszawy
33` - Ciupiński faulowany w środku pola
32` - coraz śmielsze ataki gości
31` - w odpowiedzi Broń, Chrzanowski wpada w pole karne, podaje wzdłuż linii bramkowej, ale żaden z zawodników gospodarzy nie dochodzi do piłki
30` - rzut wolny dla GKP, dośrodkowanie w pole karne, bez trudu piłkę łapie Młodziński
28` - Chrzanowski ostro faulowany na połowie gości, rzut wolny dla Broni. Chrzanowski wrzuca piłkę w pole karne, ale wybijają obrońcy Targówka
26` - Stańczyk podaje do Furmana, napastnik gości wpada w pole karne, strzela, ale piłka mija bramkę
23` - dużo niedokładności w poczynaniach ekipy z Plant
21` - Pakos faulowany w środku pola, rzut wolny dla Broni
18` - Kocak dośrodkowuje z prawej strony boiska w pole karne, kolejny raz pewnie interweniuje Młodziński
16` - rzut wolny dla GKP, około 20 metrów do bramki Młodzińskiego, Stańczyk strzela, ale piłka odbija się od muru
14` - rzut wolny dla Targówka z połowy boiska
13` - Stańczyk strzela z linii pola karnego, pewna interwencja Młodzińskiego
9` - rzut wolny dla Broni, piłkę na 25 metrze ustawia Budziński, dośrodkowanie, ale piłkę wybijają obrońcy Targówka
6` - prostopadłe podanie do Stańczyka, w ostatniej chwili piłkę wybija Kupiec
5` - rzut rożny dla Broni, dośrodkowanie w pole karne, wybijają obrońcy gości
2` - dużo walki w środku pola
1` - początek meczu

Obie drużyny zakończyły już rozgrzewkę

GKP Targówek: Rudnicki - Nowak, Grodzki, Paradowski, Mierzwiński, Dadacz, Kocak, Duda, Figołek, Furman, Stańczyk

Broń Radom: Młodziński - Bargieł, Gorczyca, Kupiec, Budziński, Jaiyesimi, Pakos, Sałek, Leśniewski, Chrzanowski, Ciupiński

Znamy już składy obu drużyn

Witamy ze stadionu przy ulicy Narutowicza 9. Już za parę minut rozpocznie się mecz piłkarskiej III ligi pomiędzy Bronią Radom a GKP Targówek.