Akcja pasjonatów wspaniałych jednośladów została skoordynowana z inicjatywą krwiodawców „Bo tętni w nas dobro”. Kiedy tylko zza burzowych chmur nad kąpieliskiem wyszło słońce, do mobilnego punktu poboru krwi ustawiła się kolejka chętnych. Nie tylko motocyklistów i doświadczonych krwiodawców, ale również spacerowiczów i uczestników festynu Motoserca. Kulminacyjnym punktem zabawy była parada motocykli, które w liczbie trzydziestu maszyn przejechały z Borek do Ronda Warszawskiego i wróciły nad zalew.
Niedaleko akcji Motoserca, również nad kąpieliskiem na Borkach swoje święto mieli strażacy. Najważniejszym punktem pikniku strażackiego był pokaz gaszenia domku mieszkalnego. Stojąca jak na paradzie kawalkada wozów strażackich wzbudziła ogromne zainteresowanie szczególnie wśród najmłodszych uczestników zabawy.


Napisz komentarz
Komentarze