Po spadku do IV ligi zarząd Broni wybrał szkoleniowca, który poprowadzi drużynę w budowie zespołu na nowy sezon. Umowę podpisał 33-letni Hubert Błaszczak, trener z licencją UEFA A. W przeszłości awansował z ŁKS-em Łomża do III ligi, prowadził także Sokół Ostróda i Lechię Tomaszów Mazowiecki, a ostatnio pracował jako asystent trenera w Zniczu Pruszków.
Formalnie nowy szkoleniowiec obejmie zespół 1 lipca, ale już teraz uczestniczy w kompletowaniu kadry. W drużynie dojdzie do zmian, co po spadku jest naturalne, a klub zapowiada dalsze informacje w najbliższym czasie.


Napisz komentarz
Komentarze