Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
sobota, 11 kwietnia 2026 04:26
Reklama

Miss studniówek 2026. Ruszył drugi ćwierćfinał!

Rozpoczął się II etap plebiscytu na ,,Miss studniówek 2026". W ćwierćfinale powalczy osiem kandydatek.

W II ćwierćfinale powalczą między sobą panie z numerem 3. Zuzanna Kukulska oraz z numerem 6. Maja Dawidowska.

II etap ćwierćfinału rozpoczął się dzisiaj, 24 lutego o godzinie 12.00 i potrwa do 25 lutego do godziny 11.59.

Rywalizacja będzie polegać na głosowaniu drogą sms. Koszt jednej wiadomości SMS to 2zł + VAT. SMS wysyłamy na numer 7248. W treści SMS-a należy wpisać odpowiednio „MISSRADOM” a za nim, po kropce przypisany numer, np. MISSRADOM.1

Kolejność ćwierćfinałów w kategorii ,,Miss";
1. Hanna Rynio - 8. Aleksandra Michalska
3. Zuzanna Kukulska - 6. Maja Dawidowska
2. Maria Mieczyńska - 7. Roksana Grzybowska
4. Patrycja Zbrożyna - 5. Natalia Majchrzak

Do głosowania na Miss wliczać się będą SMSy pozyskane przez Kandydatki w I Etapie. Za każde z wyżej wymienionych miejsc przewidziane są nagrody rzeczowe ufundowane przez Sponsorów Plebiscytu. Laureatka Plebiscytu zostanie ogłoszona na portalu CoZaDzien.pl oraz profilu na portalu Facebook w terminie do czterech dni od zakończenia IV Etapu Plebiscytu. Wręczenie nagród nastąpi w terminie 14 dni od zakończenia Plebiscytu.

SPONSORZY KONKURSU: Apartamenty Trójmiasto.pl, DeVu Diana Walkiewicz, PaTaThai, POP GYM, Lisia Nora, Lalka,  Wake up Make up,  Club Conesera, Kwiaciarnia Czarne Pędy, Rozibus, EuroSpar, Helios, Yane Clinical SPA.
 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama