Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
niedziela, 7 grudnia 2025 09:27
Reklama

Broń Radom podejmie lidera ze Skierniewic

Piłkarze Broni Radom w czwartek 1 maja zagrają u siebie z liderem, Unią Skierniewice.
Broń Radom podejmie lidera ze Skierniewic

Źródło: fot. archiwum cozadzien.pl

Piłkarze Broni Radom po 27. kolejce mają na koncie 41 punktów i zajmują czwarte miejsce w tabeli grupy pierwszej Betclic 3. Ligi. W dwóch ostatnich starciach radomska ekipa zdobyła tylko jeden punkt przegrywając z rezerwami Jagiellonii Białystok 2:3 i remisując z ŁKS-em Łomża 2:2.

W czwartek, 1 maja rywalem podopiecznych Mateusza Milczarka będzie lider tabeli, czyli Unia Skierniewice. Zespół ten ma cztery punkty przewagi nad rezerwami Legii Warszawa, ale też o jeden rozegrany mecz mniej.

Początek spotkania o godz. 18 w czwartek, 1 maja na stadionie przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama
ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama