Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
wtorek, 20 stycznia 2026 01:20
Reklama Czarno Białe sprzątanie profesjonalne

Weekend w IV lidze

Już w najbliższy weekend  IV-ligowcy rozegrają 3. rundę spotkań. O mistrzostwo na tym poziomie rozgrywek walczy oprócz Broni i LKS Promna aż sześć zespołów z naszego regionu.

 

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.


Jako pierwsi na boisko wybiegną gracze z Kozienic. Rywalem Energii będzie beniaminek Grom Warszawa. Mecz pomiędzy oboma zespołami odbędzie się w sobotę 13 sierpnia o godzinie 11 w Warszawie.

O godzinie 14 swój mecz rozgrywać będą piłkarze Oskara Przysuchy. Dla zawodników z Oskara będzie to szansa na odniesienie pierwszego zwycięstwa i ucieczkę ze strefy spadkowej. Rywalem przysuszan będzie KS Konstancin.

Podobne nadzieje na odniesienie pierwszego zwycięstwa do meczu 3. kolejki przystąpią piłkarze Orła Wierzbica, którzy zmierzą się z inną drużyną z regionu Pilicą Białobrzegi. Murowanym faworytem są piłkarze z Białobrzeg. Jednak zawodnicy z Orła będą chcieli wygrać i opuścić dno tabeli.

W przeciwieństwie do poprzedniej kolejki swój mecz rozegra także Proch Pionki. Pauzujący w 2. kolejce klub zmierzy się ze Startem Otwock. Mecz rozpocznie się 14 sierpnia o godzinie 16 w Pionkach. Będzie to jedyny mecz naszych IV-ligowych zespołów w niedzielę

W sobotę zagra jeszcze Szydłowianka Szydłowiec. Rywalem piłkarzy z Szydłowca będzie KS Raszyn. Dla piłkarzy z Raszyna będzie to pierwsze spotkanie w ramach IV ligi. Natomiast Szydłowianka zagra o pierwsze zwycięstwo.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.



Podziel się
Oceń

Reklama