Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
sobota, 20 grudnia 2025 22:09
Reklama

Informacje. Jarosław Kaczyński w Radomiu

Zapraszamy na środowe (26.10) wydanie Informacji Telewizji Dami. Mówimy w nim m.in o przyjeździe Jarosława Kaczyńskiego do Radomia, usuwaniu nitrocelulozy z Pionek oraz o zamknięciu fragmentu ulicy Okulickiego.
Informacje. Jarosław Kaczyński w Radomiu

Źródło: fot. cozadzień.pl

Jarosław Kaczyński w Radomiu. Nasze miasto to kolejny przystanek na trasie prezesa Prawa i Sprawiedliwości po całym kraju.

Nie ma chętnego na usuwanie nitrocelulozy z Pionek. Może to oznaczać, że miasto nie zdąży do końca roku oczyścić całego terenu.

Ważna informacja dla kierowców. Od czwartku, 3 listopada zamknięty zostanie fragment ulicy Okulickiego, a dokładnie odcinek od ul. Polnej do ul. Głównej. Ma to związek z pracami prowadzonymi przez Wodociągi Miejskie.

W niedzielę, 30 października i we wtorek, 1 listopada wolontariusze będą zbierać datki na odnowę zabytkowych grobów na cmentarzu przy ul. Limanowskiego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama