Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 11:32
ReklamaElmas wędliny

Informacje. Projekt elewacji stadionu

Zapraszamy na wtorkowe (18.03) wydanie Informacji Telewizji Dami. Mówimy w nim m.in. o projekcie na elewację stadionu, krytyce ze strony PiS-u czy naborze do wojewódzkiej rady seniorów.
Informacje. Projekt elewacji stadionu

Źródło: Fot. cozadzien.pl

Projekt elewacji
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu otrzymał dokumentację projektową dotyczącą elewacji stadionu przy ul. Struga.

PiS krytycznie
- To działanie szkodliwe dla Polski - tak o rezolucji w Parlamencie Europejskim dotyczącej bezpieczeństwa krajów Unii Europejskiej mówią politycy Prawa i Sprawiedliwości. Jak podkreślają, uzależni to polskie wojsko od europejskiego sprzętu, a także spowoduje pogorszenie relacji ze Stanami Zjednoczonymi.

 

Trwają zgłoszenia
Do 21 marca seniorzy z województwa mazowieckiego mogą zgłaszać się do Rady Seniorów Województwa Mazowieckiego. Będą reprezentować interesy osób starszych i wspierać ich inicjatywy.

Na rekord
Marta Ratuszyńska zarejestrowała swój komitet wyborczy. Teraz chce zebrać 100 tys. podpisów, żeby móc oficjalnie zostać kandydatką na prezydenta. W tym celu chce pobić rekord Guinnessa.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama