Rezerwacja terminu tu zapiszecie się na wybraną godzinę!
Co na Was czeka?
Zwiedzanie mieszkań – wybierz lokal, który chcesz obejrzeć, i umów się na konkretną godzinę. Nasz zespół będzie na miejscu, by odpowiedzieć na wszystkie pytania i zaprezentować dostępne wnętrza.
Specjalne rabaty – na wybrane mieszkania oferujemy zniżki do 26 000 zł, ale to nie wszystko! Dla odwiedzających przygotowaliśmy dodatkowo rabaty na miejsca postojowe! To świetny moment na podjęcie decyzji o własnym M na Osiedlu Idea!
Miły gest na Dzień Kobiet – nie zapominamy o Was, Drogie Panie! Z okazji Waszego święta przygotowaliśmy drobną niespodziankę, która umili Wam wizytę na Osiedlu Idea.
Aby zapewnić wszystkim komfortowe zwiedzanie, udostępniliśmy kalendarz rezerwacji – wybierz godzinę oraz mieszkanie, które chcesz zobaczyć i zarezerwuj swoją wizytę już teraz!
Zapisz się na wybraną godzinę!
Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Do zobaczenia na Wiosennym Spotkaniu na Osiedlu Idea.
Widzimy się w naszym Biurze Sprzedaży!
Kiedy: 8.03.2025, godz. 9-14!
Gdzie: Biuro sprzedaży, ul. Listopadowa 5, Radom
















Napisz komentarz
Komentarze