Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 09:05
Reklama

Przed nami 12. Pomidzi Hit Festiwal

Pomidzi Hit Festiwal - to impreza, która od lat przyciąga rzesze fanów muzyki rozrywkowej. Podczas 12 już edycji wystąpią m.in. Cleo, Skolim i Modelki.
Przed nami 12. Pomidzi Hit Festiwal

Źródło: fot. archiwum cozadzien.pl

To będzie prawdziwa muzyczna uczta dla fanów muzyki dance, pop, disco-polo czy rapu. Festiwal w Szydłowcu podzielony został w tym roku na kilka stref - w każdej z nich uczestnicy tegorocznej zabawy będą mogli znaleźć coś dla siebie.

- Impreza została podzielona na kilka stref muzycznych, tak aby każdy, kto przybędzie w najbliższą niedzielę na Pomidzi Hit Festiwal do Szydłowca, mógł znaleźć coś dla siebie. Na początek zaczynamy od strefy konkursowej, gdzie wystąpi pięć zespołów. Następnie przechodzimy do oficjalnego otwarcia, które rozpocznie lokalny zespół Swawola i po nim występy gwiazd, aż do północy - mówi nam Maciek Roteiro, dyrektor programowy festiwalu.

Sam festiwal to nie tylko uczta muzyczna, ale także i inne możliwości zabawy. Będzie specjalna strefa zabaw dla dzieci, piana party, plac zabaw i zadaszone miejsca w razie chwilowego załamania pogody. Jak zawsze będzie można też coś zjeść. Na miejscu zagości studio mobilne Radia Rekord.

- W ramach 30-lecia Radia Rekord, w tym roku podczas 12. Pomidzi Hit Festiwalu w Szydłowcu, pojawi się studio mobilne, będą konkursy i nagrody, a także będzie można na żywo spotkać prezenterów radia - tłumaczy Roteiro.

Tegoroczny Pomidzi Hit Festiwal odbędzie się 14 lipca 2024 roku na stadionie Szydłowianki Szydłowiec. Wejściówki będzie można zakupić jedynie przed rozpoczęciem imprezy.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama