Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 19 grudnia 2025 11:06
Reklama

Pijany i poszukiwany rowerzysta

Policjanci z Komisariatu Policji w Pionkach zatrzymali 32-letniego rowerzystę, który był pijany. Dodatkowo był poszukiwany i aby uniknąć konsekwencji z tym związanych podawał się za brata. Mężczyzna trafił do aresztu śledczego gdzie będzie odbywał zaległą karę pozbawienia wolności m.in. za kradzież i włamanie.
Pijany i poszukiwany rowerzysta

Źródło: fot. archiwum cozadzien.pl

W czwartek (11.07) na ul. Leśnej w Pionkach interweniowali miejscowi policjanci w związku z nietrzeźwym rowerzystą. - 32-latek jechał rowerem mając blisko promil alkoholu w organizmie. W trakcie kontroli mężczyzna wprowadził w błąd policjantów co do swojej tożsamości podając dane brata - informuje Justyna Jaśkiewicz z radomskiej policji. - 32-latek został przewieziony na komisariat i szybko się wyjaśniło dlaczego próbował oszukać policjantów.

Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany m.in. na podstawie czterech listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy w Starachowicach w celu odbycia kary w sumie ponad 19 miesięcy pozbawienia wolności. Mieszkaniec powiatu radomskiego poszukiwany był za kradzież, włamanie oraz uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. - Nietrzeźwa przejażdżka rowerem zakończyła się dla niego w areszcie śledczym gdzie spędzi najbliższe miesiące - mówi Jaśkiewicz.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama