Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
sobota, 6 grudnia 2025 11:49
Reklama

Informacje. Priorytety Witkowskiego

Zapraszamy na poniedziałkowe (25.03) wydanie Informacji Telewizji. Mówimy w nim m.in. priorytetach Radosława Witkowskiego na najbliższe lata, znaczeniu drzewa w materiałach wyborczych Artura Standowicza czy o dofinansowaniu dla radomskiego teatru.

Priorytety Witkowskiego
Radosław Witkowski przedstawił swoje priorytety na najbliższe lata, jeśli zostanie prezydentem na kolejną kadencję. Wśród nich są m.in. budowa Centrum Opieki Długoterminowej, mieszkań na wynajem oraz utworzenie dwóch nowych dzielnic przemysłowych.

Konwencja PiS
Od kilku tygodni mieszkańcy Radomia zastanawiali się, co oznacza drzewo na materiałach wyborczych Artura Standowicza, kandydata na prezydenta. Odpowiedź przyniosła piątkowa konwencja w Resursie Obywatelskiej.

BCU w Budowlance
Branżowe Centrum Umiejętności w Zespole Szkół Budowlanych w Radomiu będzie kształcić specjalistów z zakresu prac wykończeniowych. Uroczyste otwarcie nastąpiło w piątek.

Teatr z dofinansowaniem
Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu otrzyma dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W piątek ogłosiła to Marta Cienkowska, podsekretarz stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Palmowa w skansenie
To już tradycja, że Muzeum Wsi Radomskiej zaprasza na obchody Niedzieli Palmowej. W tym roku w skansenie było wiele atrakcji.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama