Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
niedziela, 21 grudnia 2025 02:58
Reklama Fotowoltaika

Filip Bulski mistrzem województwa młodzików

Filip Bulski uzyskał bardzo dobry wynik podczas mistrzostw województwa młodzików.
Filip Bulski mistrzem województwa młodzików

Źródło: fot. AT Masters Radom

Zmagania w ramach mistrzostw województwa młodzików odbyły się w Radomiu na kortach AG Chorzowska. Świetnie zaprezentowali się zawodnicy Akademii Tenisowej Masters, którzy wywalczyli pięć medali.

Najlepszy wynik uzyskał Filip Bulski, który wywalczył tytuł mistrzowski w singlu i trzecie miejsce w deblu w parze z Szymonem Łuszczyńskim (RKT Return Radom).

Magda Szymczak zdobyła srebrny medal w deblu w duecie z Natalią Drelą (TopSpin Pionki) i brązowy medal w singlu.

Natomiast brązowy medal w deblu wywalczyła Patrycja Pietrzyk w parze z Janiną Czapka (MTC Warszawa).

Trenerką wszystkich medalistów jest Katarzyna Chmielewska.


Wyniki:
F. Bulski – Franciszek Pajączkowski/KT Lachowicz Tennis/ 6/0 6/1
F. Bulski – Kasjan Milewski/Warszawianka/ 6/0 6/1
F. Bulski – Michał Kołcz/Trnovski Mario Tennis Club Piaseczno/ 6/2 6/2
F. Bulski - Radosław Krzyczkowski/Morelowa Tennis Club Warszawa/ 7/5 6/0
F. Bulski/Sz. Łuszczyński – Mateusz Bańbuła(TENISWIL Warszawa)/Grzegorz Czufarow(Europejskie Centrum Tenisa Warszawa) 7/5 7/5
Półfinał debla
F. Bulski/Sz. Łuszczyński – R. Krzyczkowski/Rayan Obadi(AG Chorzowska) 1/6 5/7

M. Szymczak – Aylin Begdas/Trnovski Mario Tennis Club Piaseczno/ 6/1 6/0
M. Szymczak – Lena Szypnicka/Klub Miedzeszyn Warszawa/ 6/2 6/0
M. Szymczak – Maja Muszał/KT Drajw Warszawa/ 6/3 1/6 1/6
Półfinał debla
M.Szymczak/N. Drela- P. Pietrzyk/J. Czapka 6/4 6/3
Finał
M. Szymczak/N. Drela – M. Muszał/Liliana Kołtun(RKT Return) 4/6 4/6

P. Pietrzyk/J. Czapka – Emilia Bugajska(AT Masters)/Chiara Buffet(Mera Warszawa) 6/2 6/3
Półfinał
P. Pietrzyk/J. Czapka – M. Szymczak/N. Drela 4/6 3/6


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama