Protest odbędzie się w piątek, 9 lutego w godz. 10-16. W tym czasie mogą występować tymczasowe utrudnienia w ruchu na terenie Radomia. Rolnicy będą protestowali przeciwko pogarszającej się sytuacji ekonomicznej.
Zgromadzenie rozpocznie się przy punkcie kontrolnym inspekcji transportu drogowego przy ul. NSZZ Solidarność (u zbiegu z Olszynową). Protestujący przejadą ul. Kielecką i Czarnieckiego do ronda NSZ, a następnie wrócą tą samą trasą.
"Podczas trwania powyższego zgromadzenia mogą występować znaczne utrudnienia w ruchu kołowym na Koziej Górze, Halinowie, Zamłyniu, Wacynie, Kapturze, Koniówce i Michałowie. Może ono poza tym spowodować ewentualne opóźnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej linii 2, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 15, 21, 25 i 26. Nie są przewidywane żadne objazdy, chyba że protest przyjmie formę blokady ruchu - wówczas policja może czasowo zamknąć wybrany odcinek" - czytamy w komunikacie MZDiK.
W proteście może wziąć udział nawet 300 osób.














Napisz komentarz
Komentarze