Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
poniedziałek, 22 grudnia 2025 08:34
Reklama

Dwa groźne potrącenia

W czwartek (25.01) doszło do dwóch potrąceń pieszych. Pierwsze zdarzenie miało miejsce w Radomiu, drugie natomiast w miejscowości Miasteczko w gminie Skaryszew. Poszkodowani w obu przypadkach trafili do szpitala.
Dwa groźne potrącenia

Źródło: Fot. archiwum cozadzien.pl

Do pierwszego z potrąceń doszło po godz. 16 na ul. Grzecznarowskiego w Radomiu. – 31-latka kierująca pojazdem marki Toyota skręcając w lewo, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła 51-latkę. Poszkodowana została przewieziona do szpitala – poinformowała Justyna Jaśkiewicz, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Drugie zdarzenie miało miejsce około godz. 18 w miejscowości Miasteczko w gminie Skaryszew. – 21-latek kierujący volkswagenem potrącił 23-latka. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, pieszy szedł po prawidłowej stronie drogi po czym z niewyjaśnionych przyczyn wtargnął wprost pod nadjeżdżający pojazd, a następnie w wyniku siły uderzenia został jeszcze raz potrącony przez jadące z naprzeciwka auto marki Fiat – przekazała rzeczniczka. Poszkodowany w tym wypadku również został przewieziony do szpitala.

Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność. Zarówno piesi, jak i kierowcy powinni przestrzegać przepisów ruchu drogowego, a piesi dodatkowo powinni zadbać o odpowiednią widoczność na drodze.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama