Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
wtorek, 16 grudnia 2025 14:27
Reklama

W kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym

6 października odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Biznesowa "W kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym - możliwości i wyzwania".

Konferencja odbędzie się 6 października 2023 r. w formule hybrydowej (wydarzenie stacjonarne oraz transmisja online), w Instytut Technologii Eksploatacji Łukasiewicz przy ul. Pułaskiego 6/10.

Konferencja podzielona będzie na cztery panele:
- zrównoważone zarządzanie zasobami wodnymi
- efektywne zagospodarowanie biomasy odpadowej
- nowoczesne materiały i technologie dedykowane transformacji w kierunku GOZ
- technologie wspierające proces transformacji przedsiębiorstw w kierunku GOZ

Rejestracja gości rozpocznie się o godz. 9.30, a otwarcie konferencji o 10.00.

Harmonogram znajdziecie TUTAJ, a formularz rejestracyjny TUTAJ.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama