Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 11:16
Reklama

Co Za Talent! Przed nami pierwszy casting

Już we wtorek, 3 października w "Elektrowni" odbędzie się pierwszy casting do konkursu Co Za Talent! Jeśli nie ukończyłeś 21 lat i potrafisz tańczyć, śpiewać, żonglować, czarować, albo posiadasz inny talent, którym chcesz się pochwalić - to czekamy właśnie na Ciebie!
Co Za Talent! Przed nami pierwszy casting

Źródło: fot. archiwum cozadzien.pl

Konkurs organizowany jest co roku i pozwala młodym ludziom z Radomia i regionu zaprezentować swoje niepowtarzalne talenty szerszej publiczności. Na castingi mogą zgłaszać się wszyscy, którzy nie ukończyli 21 roku życia i chcą zaskoczyć jury swoim talentem. Uczestnicy mają za zadanie przedstawienie krótkiego, maksymalnie do 3 minut, oryginalnego występu, do podkładu muzycznego według własnego wyboru lub a capella.

- To jubileuszowa, X edycja konkursu, gdzie młodzi ludzie mogą pokazać swój talent, najczęściej wokalny, ale nie tylko. Mieliśmy już osoby malujące piaskiem, iluzjonistów, tancerzy, gimnastyków artystycznych - mówi Rafał Tatarek, prezes Rekord Grupy Mediowej. - Jeżeli robicie coś ciekawego, wyjątkowego i chcecie się tym pochwalić to warto dać sobie szansę, żeby zobaczyła was dużo większa grupa osób.

W sumie odbędą się trzy castingi w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” w Radomiu. Pierwszy z nich już we wtorek, 3 października w godzinach od 14 do 18. Drugi casting odbędzie się 10 października, a trzeci 17 października. 

Zgłosić się można online poprzez wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego. Formularze będą dostępne także na miejscu w dniu castingu. Osoby niepełnoletnie powinny zostać zgłoszone przez opiekuna prawnego. Rodzic czy opiekun może przyjść także na casting z dzieckiem i uzupełnić taki formularz na miejscu.

Formularz zgłoszeniowy----> TUTAJ

Regulamin konkursu----> TUTAJ

Informacje na bieżąco można śledzić na portalu CoZaDzien.pl oraz na Facebooku 

Zobaczcie jak było podczas castingów rok temu: 

Wydarzenie pod honorowym patronatem prezydenta Radomia Radosława Witkowskiego.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Co Za Jazda! Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Rekord Grupa Mediowa w skład, której wchodzą: Radio Rekord 106.2 FM, portal CoZaDzien.pl, Telewizja Dami oraz Bezpłatny Tygodnik "7 Dni". 

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego, prezydent Radomia, Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Nowak About Hair&Beauty, Aleksandra Wieliczko Make Up & Beauty, Lisia Nora restaurant&cafe oraz RTBS Administrator.

 

CZT logotypy portal 4 (1)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama