Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 10:07
Reklama

Wypadek w Augustowie, dwie osoby w szpitalu

Dwie osoby zostały ranne w niedzielnym wypadku w Augustowie w gminie Pionki. Samochód osobowy uderzył w jadący motocykl.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 14. 30-letnia kobieta, która jechała fordem podczas próby skrętu w lewo uderzyła w jadący z naprzeciwka motocykl. Ranny został 25-letni kierowca, a także 24-letnia pasażerka. Obydwoje zostali przewiezieni do szpitala. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama