Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
sobota, 6 grudnia 2025 17:07
Reklama

Klub Brooklyn kończy działalność

Z gastronomicznej mapy naszego miasta znika Brooklyn Restaurant. Lokal zaprasza w najbliższy weekend na pożegnalną imprezę.
Klub Brooklyn kończy działalność

Źródło: / Facebook / Brooklyn Restaurant

- Z wielkim smutkiem informujemy was, że z powodu niestabilnej sytuacji po zalaniu niestety musimy zamknąć naszą restaurację i klub. Mimo ciągłej pracy problem jest bardzo poważny i nie leży w gestii od nas zależnej. Nasza strefa restauracyjna jest ciągle nieczynna, a przy najmniejszych deszczach jesteśmy zalewani, pozostałe kwestie wolelibyśmy przemilczeć - piszą właściciele klubu w swoich mediach społecznościowych.

Na najbliższy weekend zaplanowano pożegnalne imprezy. W sobotę przygotowany będzie poczęstunek oraz wieczorna impreza w strefie ogrodowej w klimacie kubańskim. Obecni będą m.in. tancerze z grupy Szkoła Tańca Radomski Kolektyw oraz Izabela Torres.

W niedzielę przygotowany będzie rodzinny piknik w kubańskim stylu. Uczestnicy będą mogli spróbować wyjątkowego jedzenia, będą też animacje dla najmłodszych. Z głośników popłyną natomiast kubańskie rytmy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama