Przygotuj się na weekend pełen tańca i sportowych konkurencji w Magicznych Ogrodach. Już 15 i 16 lipca odbędzie się energetyzujące wydarzenie, którego głównymi bohaterami będą psotne Mordole. Doskonale wiedzą, czym jest rodzinna rozrywka! Gospodarze mają dla Ciebie zabawy, które obudzą w Tobie radość i ducha rywalizacji. Zapewnią Ci wiele atrakcji – wspólna gra w piłkę, przeciąganie liny, różnorodne konkurencje na szybkość i zwinność. Pokazy taneczne w wykonaniu Mordoli to jednocześnie zaproszenie do aktywnego udziału. Dołącz, tańcz i niech Twój świat pozytywnie zawiruje! Dodatkowe atrakcje zapewnią Ci Czarodziej Fider oraz Krasnolud Wyrwipałka. Pierwszy wykona intrygujące pokazy iluzji. Drugi – zapewni chwile wzruszeń, przedstawiając Ci świat baśni w spektaklu pełnym zaskoczeń.
Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny. Zostały uznane za najlepszy obiekt dla rodzin z dziećmi w Polsce (według Katarzyny Węgrzyn, autorki bloga "Gdzie w Polsce na weekend?"). Codziennie oferują one mnóstwo atrakcji dla dzieci. Wszystkie atrakcje w Magicznych Ogrodach są wliczone w cenę biletu.
Wydarzenie "Mordolowe harce" będzie trwać od soboty do niedzieli. W wakacje Magiczne Ogrody są otwarte codziennie od 10:00 do 19:00. Park znajduje się niecałą godzinę drogi od Lublina, tuż przy urokliwym Janowcu. Bilety można kupić na stronie https://bilety.magiczneogrody.com lub w kasach parku. Więcej informacji dostępne na stronie: https://magiczneogrody.com/ oraz na oficjalnym fanpage'u Magicznych Ogrodów.
https://www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec
https://www.instagram.com/magiczne_ogrody/







![Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA] Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA]](https://static-radom.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-wypadek-smiertelny-pod-radomiem-droga-nieprzejezdna-1772183247.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze