Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
sobota, 6 grudnia 2025 16:14
Reklama

Wypadek w Skaryszewie

We wtorek (06.06) doszło do wypadku w Skaryszewie przy cmentarzu. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Wypadek w Skaryszewie

Źródło: fot. archiwum cozadzien.pl

We wtorek, 6 czerwca w godzinach popołudniowych doszło do wypadku w Skaryszewie przy cmentarzu. - Kierujący seatem 60-latek nieprawidłowo zmienił pas ruchu i uderzył w audi jadące z naprzeciwka audi przez 28-latkę. Pasażerka z seata trafiła do szpitala - informuje sierż. szt. Dorota Wiatr-Kurzawa z KMP w Radomiu.
 
Kierujący byli trzeźwi.
 

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama