Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 10:41
Reklama Fotowoltaika

Pożar na ul. Olsztyńskiej

Spłonął niecały hektar nieużytków przy ul. Olsztyńskiej w Radomiu. Z ogniem walczyło kilkunastu strażaków.
Pożar na ul. Olsztyńskiej

Źródło: fot. Szymon Wykrota

Pożar nieużytków przy ul. Olsztyńskiej. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej w tym 14 strażaków. Ogień został już opanowany. Pożarem objęty był niecały hektar nieużytków. Zgłoszenie wpłynęło tuż przed godz. 12. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama