Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
sobota, 20 grudnia 2025 06:18
Reklama

Informacje. Z myślą o czystym powietrzu

Zapraszamy na wtorkowe (14.03) wydanie Informacji Telewizji Dami. Mówimy w nim m.in o dofinansowaniu do usuwania azbestu, Wosjkowych Targach Służby i Pracy oraz o nowym autobusie dla szkoły we Wsoli.

1. Dofinansowanie do usuwania azbestu, budowa ekopracowni, czy wymiana źródeł ciepła i oświetlenia - minister klimatu i środowiska ogłosiła nowe programy rządowe.

2. Będzie można zasięgnąć informacji o służbie wojskowej, zobaczyć uzbrojenie oraz porozmawiać z doświadczonymi żołnierzami. W piątek i sobotę w Radomiu odbędą się Wojskowe Targi Służby i Pracy. To pierwsze takie targi. Ministerstwo Obrony Narodowej organizuje je w 16 miastach w kraju.

 

3. Do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego we Wsoli trafił nowy autobus do przewozu dzieci i młodzieży. Jego zakup był możliwy dzięki dofinansowaniu z programu Polski Ład.

4. Stanisław Zieliński został patronem czytelni w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu. W holu można też oglądać wystawę poświęconą wybitnemu regionaliście i bibliotekarzowi.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama