Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 18:13
ReklamaElmas wędliny

Radom. Zderzenie dwóch pojazdów

Na skrzyżowaniu ulic Chrobrego i Żółkiewskiego doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na miejscu nie ma utrudnień.
Radom. Zderzenie dwóch pojazdów

Źródło: fot. archiwum cozadzien.pl

W niedzielę, 12 lutego około godz. 11 na skrzyżowaniu ulic Chrobrego i Żółkiewskiego w Radomiu, doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na miejscu nie działała sygnalizacja świetlna.  -  67-letni kierujący volkswagenem jadąc od ul. Chrobrego w kierunku ul. Mieszka 1, nie ustąpił pierwszeństwa 42-letniemu kierowcy opla jadącemu od ul. Żółkiewskiego w kierunku ul. Kozienickiej - informuje sierż. szt. Dorota Wiatr-Kurzawa z WRD KMP w Radomiu.
 
Kierujący byli trzeźwi. Kierowca volkswagena został ukarany mandatem karnym w wysokości 1100 zł. Na miejscu nie ma utrudnień w ruchu.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama
ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama