Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
sobota, 20 grudnia 2025 20:36
Reklama

Informacje. Mandaty za palenie

Zapraszamy na środowe (25.01) wydanie Informacji. Mówimy w nim m.in. o kontrolach straży miejskiej w sprawie palenia odpadami, planach budowy sieci kolejowej w Iłży czy nowym punkcie psychologicznym.

Straż miejska kontroluje czym mieszkańcy Radomia palą w piecach

Mimo, że ze statystyk wynika, że interwencji jest mniej, to w ostatnim czasie funkcjonariusze nałożyli sporo mandatów na trucicieli. Okres jesienno-zimowy to czas, w którym truciciele powietrza się uaktywniają.

Centralny Port Komunikacyjny planuje utworzenie linii kolejowej na trasie Radom-Iłża-Kunów

Centralny Port Komunikacyjny podpisał umowę z firmą Databout na opracowanie studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowego nowej linii kolejowej Radom-Iłża-Kunów.

Punkt informacyjno-edukacyjny

Przy ulicy Kilińskiego uruchomiony został psychologiczny punkt informacyjno-edukacyjny.

Za nami już kilkanaście bali maturalnych

Poznaliśmy także kilkaset kandydatek do plebiscytu Miss Studniówek organizowanego przez Rekord Grupę Mediową,


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama