Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
czwartek, 25 grudnia 2025 03:03
Reklama

Kiedy ruszy lodowisko ?

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowuje się do uruchomienia lodowiska. Prawdopodobnie na łyżwach przy ul. Bulwarowej pojeździmy w ciągu kilku dni.
Kiedy ruszy lodowisko ?

Źródło: fot. Piotr Nowakowski

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu przygotowuje się do uruchomienia lodowiska. Na kortach przy ul. Bulwarowej zbudowana została już cała konstrukcja lodowiska i stanął agregat. Aktualnie trwa tworzenie tafli lodowiska.
 
- Kluczowe są tutaj także warunki atmosferyczne. Wypożyczalnia łyżew będzie mieściła się tuż obok lodowiska. O terminie uruchomienia lodowiska poinformujemy państwa niebawem - podaje rzecznik MOSiR, Dariusz Osiej. 
 
Wiemy jednak, że bilety będą droższe niż w ubiegłym roku. Cennik musi jednak zaakceptować miasto.
 

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama