Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
sobota, 20 grudnia 2025 14:41
Reklama

Natalia Murek nową kapitan E.Leclerc Moya Radomki Radom

Natalia Murek została nową kapitan zespołu E.Leclerc Moya Radomki Radom na sezon 2022/23.
Natalia Murek nową kapitan E.Leclerc Moya Radomki Radom

Źródło: fot. archiwum cozadzien.pl

Przyjmująca dołączyła do zespołu Radomki w trakcie sezonu 2021/22 (grudzień). W barwach Radomki zagrała w 14 ligowych spotkaniach i zdobyła w nich 161 punktów. Wcześniej w ekipie #VolleyWrocław, w tamtych rozgrywkach wystąpiła w 11 meczach i zdobyła 153 punkty.

W kampanii 2022/23 Tauron Ligi Natalia Murek będzie pełniła funkcję kapitan zespołu E.Leclerc Moya Radomki Radom.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama