Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 09:28
ReklamaElmas wędliny

Jedlińsk. Utonął ok. 24-letni mężczyzna

Tragedia nad wodą w gminie Jedlińsk. W rzece Radomce utonął młody mężczyzna. Mimo reanimacji nie udało się go uratować.
Jedlińsk. Utonął ok. 24-letni mężczyzna

Źródło: fot. ŚL WOPR

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 26 czerwca w Górnej Woli w gminie Jedlińsk. Środowiskowo-Lekarskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe zgłoszenie o tonącym mężczyźnie otrzymało po godz. 20.00. Mimo reanimacji nie udało się uratować mężczyzny. Miał około 24-lat. 

W działaniach ratowniczych brały udział cztery zastępy strażaków, w tym dwie grupy wodno-ratunkowe z Państwowej Straży Pożarnej z Radomia i dwie OSP oraz ŚL WOPR.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama