Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
niedziela, 21 grudnia 2025 14:37
Reklama

Radomka poznała rywala w walce o piąte miejsce

E.Leclerc Moya Radomka Radom o piąte miejsce w Tauron Lidze powalczy z IŁ Capital Legionovią Legionowo.
Radomka poznała rywala w walce o piąte miejsce

Źródło: fot. Szymon Wykrota / cozadzien.pl

Siatkarki z Radomia w pierwszej rundzie play-off musiały uznać wyższość ŁKS-u Commerceconu Łódź. Rywalki dwukrotnie wygrały po 3:0 i awansowały do półfinału. Radomiankom pozostaje więc walka o piąte miejsce. 

Rywalem podopiecznych Błażeja Krzyształowicza niespodziewanie będzie IŁ Capital Legionovia Legionowo, która w ćwierćfinale w trzech pojedynkach (1:2) przegrała z Grotem Budowlanymi Łódź, choć po fazie zasadniczej to legionowianki były wyżej. 

Pierwszy mecz rozegrany zostanie w środę, 20 kwietnia w Radomiu, a rewanż 24 kwietnia w Legionowie. Rywalizacja o miejsca 5-6 odbywa się na zasadzie dwumeczu, z ewentualnym złotym setem w przypadku remisu po dwóch pojedynkach.

Do tej pory w tym sezonie Radomka mierzyła się z Legionovią trzykrotnie (dwa razy w fazie zasadniczej Tauron Ligi i raz w półfinale Tauron Pucharu Polski) i trzy razy przegrywała. 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama