Pierwsze odbiory hali sportowo-widowiskowej przy ul. Struga przez sanepid odbyły się pod koniec maja 2021 r. Z kolei w czerwcu odbiory przeprowadziła straż pożarna, która wydała negatywną opinię w kwestii dopuszczenia do użytkowania obiektu.
- Organ kontrolny nie był w stanie odnieść się jednoznacznie do wszystkich aspektów zgodności wykonania obiektu z projektem budowlanym oraz zgodności zastosowanych rozwiązań techniczno-budowlanych z obowiązującymi przepisami przeciwpożarowymi - mówił w czerwcu Konrad Neska, rzecznik prasowy komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu.
Od tamtej pory MOSiR miał za zadanie zastosować się do wytycznych straży pożarnej. W ostatnim czasie montowano i uruchamiano pompę diesla potrzebną do obsługi przeciwpożarowej instalacji tryskaczowej. W końcu się udało. 12 listopada straż pożarna po raz drugi wykonała odbiory, które zakończyły się wydaniem pozytywnej decyzji.















Napisz komentarz
Komentarze