Do zdarzenia doszło w ubiegłym roku na terenie sklepu w jednej z miejscowości powiatu kozienickiego. Sprawcy przy użyciu gazu łzawiącego obezwładnili ekspedientkę, a następnie skradli pieniądze oraz artykuły spożywcze. W wyniku prowadzonych działań przez funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach ustalono podejrzanych o ten czyn sprawców. Kilka dni temu mężczyźni z powiatu radomskiego zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Po wykonanych czynnościach 26, 34 i 35 - latek decyzją Sądu Rejonowego w Kozienicach na wniosek prokuratury trafili na trzy miesiące do aresztu. Za rozbój grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.
Reklama
Napadli na sklep. Są już w rękach policji
Kozieniccy policjanci zatrzymali sprawców rozboju na ekspedientce, do którego doszło w jednym ze sklepów na terenie powiatu kozienickiego. 26, 34 i 35 - latek z powiatu radomskiego trafili na trzy miesiące do aresztu.
- 19.02.2021 08:40
Reklama









![Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA] Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA]](https://static-radom.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-wypadek-smiertelny-pod-radomiem-droga-nieprzejezdna-1772183247.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze