Brązowy medalista poprzedniego sezonu żeńskiej ekstraklasy będzie kolejnym rywalem siatkarek E.Leclerc Moya Radomki. Podopieczne trenera Riccardo Marchesiego zagrają z ŁKS-em Commerceconem Łódź.
Radomianki podejdą do tego spotkania po wyjazdowym zwycięstwie nad Energą MKS-em Kalisz. Łodzianki natomiast są po trzech meczach w Lidze Mistrzyń i zaległym starciu z Eneą PTPS-em Piła.
Na ławce trenerskiej ŁKS-u doszło dość niespodziewanie we wtorek do zmiany. Giuseppe Cuccariniego zastąpił Michal Mašek, dla którego jest to powrót do łódzkiego klubu. Słowak prowadził już "Łódzkie Wiewióry" i zdobył z nimi wicemistrzostwo i mistrzostwo Polski.
Oba zespoły sąsiadują w ligowej tabeli. Wyżej jest E.Leclerc Moya Radomka, która zgromadziła 21 punktów w dziewięciu rozegranych spotkaniach i zajmuje trzecią lokatę. ŁKS ma 19 "oczek", ale i o jeden rozegrany mecz więcej. Łodzianki zajmują czwarte miejsce.
Początek meczu E.Leclerc Moya Radomka - ŁKS Commercecon w czwartek, 3 grudnia o godzinie 17.30 w radomskiej hali MOSiR.















Napisz komentarz
Komentarze