Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 16:18
Reklama

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów w Multikinie

Jak co roku, w ostatni piątek października od godz. 22 Multikino zaprasza na mroczny i krwawy maraton - Noc Grozy i Horrorów!.


ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów to już coroczna tradycja. W ostatnią piątkową noc października miłośnicy mocnych wrażeń zgromadzą się w spowitych mrokiem kinowych salach, aby wspólnie oglądać przerażające filmy grozy, które w ostatnim czasie pojawiły się w polskich kinach. Tej nocy z ciemności wyłonią się przyprawiające o dreszcze potworne kreatury i napawające głębokim lękiem demoniczne upiory, a z wielkiego ekranu obficie poleje się krew. To wydarzenie dedykowane jest wyłącznie dla widzów o mocnych nerwach!

W repertuarze znalazły się:

- DIABELSKI MŁYN - przedpremierowo tylko na ENEMEFie!

- WIDZĘ, WIDZĘ,

- KIEDY GASNĄ ŚWIATŁA,

- SUMMER CAMP.

Bilety w cenie od 25 do 33 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.


Podziel się
Oceń

Reklama
ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama